Warning: session_destroy(): Trying to destroy uninitialized session in /DISK2/WWW/kominictvi-brzobohaty.cz/www/frezovani/index.php on line 5 Frézování komínů - Kominictví Marek Brzobohatý

Frézování komínů

Frézování komínů

Frézování komínů je rychlejší a levnější operace než zbourání stávajícího komínového tělesa a postavení nového, navíc, při použití vhodných materiálů pro vložkování získá zákazník stejnou záruku, jako u nového komínu.

Frézování prodlouží šetrným způsobem životnost komínu a tím i celého objektu, ať už se jedná o starou zástavbu či moderní domácnost. Frézování je vyhledávaná služba zejména pro ty, kteří rekonstruují staré a zanedbané prostory, do kterých je třeba zabudovat moderní spotřebiče a stávající komínové šachty jsou již nedostačující.

Metoda frézování spočívá v ověřené technologií odebírání materiálu z vnitřní části komínového systému. Frézováním komínu získáme větší tah či prostor pro instalaci komínové vložky. Použitím frézy na komíny nedochází k narušení vnějšího pláště, čímž nevznikají zbytečné náklady.